BertanYaman & NizamErsoy Production
new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi Zti1zs
new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi Zti1zs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ www.bn-pro.tr.cx ♥ ...BertanYaman & NizamErsoy Production... ♥ www.forum-911.forummum.net ♥

AnasayfaBN ProductionAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi

YazarMesaj
edward-17
Global Moderatör
Global Moderatör
edward-17

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör: AVEA
Level:
new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi Left_bar_bleue85/100new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi Empty_bar_bleue  (85/100)

new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi Empty
MesajKonu: new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi   new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:33 am

Ashley Green Extra'ya verdiği kısa ropörtajda :

" sonunda senaryo elime geçti ve bu harika. Gerçekten çok iyi chris ile çalışacağım için çok heyecanlıyım. Sonunda onunla konuşma fırsatıda buldum. Çok beğendim ilk filmden daha iyi bir senaryo var. Önyargılı olabilirim çünkü daha çok rolüm var =)"

Twilight'ın başarısının kendisini nasıl etkilediği sorulduğunda:

" Benim için harika çünkü ben alice'im . İnsanlar benim farkıma varmıyorlar çünkü uzun saçlıyım ve herşeyde biraz farklılık var alice ile , yani herşey biraz yavaş gelişiyor. ( ünü ,tanınması demek istiyor) Zavallı robert tanınmadan haberi yapılmadan hiç bir yere gidemiyor. "

Fanlardan gelen en tuhaf istek nedir ?

" sonunda banada beni ısırırmısın diye sordular =) "

AnnaLynne McCord'un ekibe katılma ihtimaline yönelikse;

"Anna benim yakın bir arkadaşım. yani tüm bu dedikoduyu bende duydum. Umarım olur o harika bir kız "

Paparazzilerin onu henüz rahatsız etmediği düşüncesine ek olarakta şunları söyledi:

"Hiç sosyal hayatım yok . Şuanda tüm yaşantım kariyerim.Bir erkek arkadaşının olması çok ama çok zor."

Aradığın özel kişi nasıl biri diye sormuşlar :

" Yanında kendim olabileceğim biri , arkadaşlarımla zaman geçirebilecek biri. Eğer arkadaşlarımla birlikte olamazsa anlaşamazsa iş biter buraya kadardır =) "

çeviri:edward-17
http://www.forumayhos.com

new moon'un seneryosu ilkinden daha iyi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir soru daha!
» RapidShare ile Daha Kalıcı Upload Dosyaları !!! [Kullananların Dikkatine]