BertanYaman & NizamErsoy Production
tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Zti1zs
tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Zti1zs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ www.bn-pro.tr.cx ♥ ...BertanYaman & NizamErsoy Production... ♥ www.forum-911.forummum.net ♥

AnasayfaBN ProductionAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte

2 posters
YazarMesaj
SercanYAMAN
Here ! Cheese !
Here ! Cheese !
SercanYAMAN

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör:
Level:
tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Left_bar_bleue0/0tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Empty_bar_bleue  (0/0)

tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Empty
MesajKonu: tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte   tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte I_icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 10:43 am

Kalorimatik
Yediklerinizin kaç kalori olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu ürün tam size göre. Özellikle açıkta satılan gıdaların kalorileri üzerinde belirtilmediğinden diyet yapanların zorluk çektiğini gören Salter-Nutri firması, tasarladığı minik tartı aleti ile tam 1400 gıdanın kalori değerlerini gösteren bir cihaz geliştirmiş. Bir haftalık yiyecek listesini hafızasında tutabilen ürünün fiyatı 60 Dolar.

Unutkanlar için yüzük
The remember ring isimli yüzük sayesinde artık evlilik yıldönümünüzü unutamayacaksınız.
Yüzüğün içerisindeki mekanizma, yıldönümününde 10 saniye boyunca 120 F’lik bir ısı vererek çiftlere özel günlerini hatırlatıyor. Bu ilginç tasarımın fiyatı 760 Dolar.

Fake-TV
Televizyon gibi tasarlanan FakeTV, evde olmadığınız zamanlarda otomatik olarak çalışıyor ve evin içine yaydığı LED ışıkları sayesinde mekânda birileri televizyon izliyormuş havası yaratıyor. Hırsızlara karşı geliştirilen bu ilginç ürünün fiyatı 49 dolar.
edward-17
Global Moderatör
Global Moderatör
edward-17

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör: AVEA
Level:
tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Left_bar_bleue85/100tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Empty_bar_bleue  (85/100)

tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte Empty
MesajKonu: Geri: tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte   tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 12:39 am

gerçekten güzelmiş paylaşım için teşekkür ederim
http://www.forumayhos.com

tek tek konu açmayayım dedim bazı yenilikler var işte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site\'de Yapılan Yenilikler ...
» Atatürk'ün gördügü bazı rüyalar
» İşte ölümsüz bir canlı
» İŞTE KNİGHT ONLİNE USKO GM RESİMLERİ