BertanYaman & NizamErsoy Production
Sonun Başlangıcı Zti1zs
Sonun Başlangıcı Zti1zs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ www.bn-pro.tr.cx ♥ ...BertanYaman & NizamErsoy Production... ♥ www.forum-911.forummum.net ♥

AnasayfaBN ProductionAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonun Başlangıcı

2 posters
YazarMesaj
edward-17
Global Moderatör
Global Moderatör
edward-17

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör: AVEA
Level:
Sonun Başlangıcı Left_bar_bleue85/100Sonun Başlangıcı Empty_bar_bleue  (85/100)

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 9:49 pm

GEÇMİŞ VE GELECEK

Her şey saniyeler içerisinde oldu. Babam annemi bir anlık sinirine yenik düşerek öldürdü. Neler olduğunu anlamam sadece birkaç saniyemi aldı. Annem yıllar boyunca babamdan dayak yemiş, onun yüzünden bir sürü zoraki işler yapmıştı. En sonunda ise annemi öldürmüş ve şimdi ise hapislerde çürümekle meşguldü. O günden sonra ablam ve ben için her şey değişik olacaktı. Bunu zaten biliyordum. Ama ne zaman ve nasıl değişeceğini tahmin etmem zordu. En sonunda oldu bu sabah teyzem aradı ve ablam ve beni yakında yanına alacaklarını ve rahat ve sıcak bir evde olacağımızı söyledi. Teyzem her zaman çok iyi ve temiz kalpli bir insandı. Aynı şekilde eniştemde ama nedense o bana her zaman korkutucu gelirdi. Nedenini bilmiyordum ama hala da öyle geliyor. Şuanda Londra’daki son saatlerim olduğunu biliyorum burada da olduğu gibi yeni evimizde de kışlar ağır ve soğuk geçer ama Forks’ta asla yaz olmazdı orası sürekli yağmurlu bir yerdi galiba dünyada ki en yağmurlu yer denilebilir. Ablam benden 3 yaş büyük ne kadar büyük olursa olsun o her zaman beni sevdi ve aynı şekilde bende onu asla bir zıtlaşmamız yoktu onu çok severim ve o da beni sever. Çocukluğum onunla geçti denilebilir aslında. Onunla asla kavga etmedim. Çünkü biz diğerleri gibi değildik paylaşmasını biliyorduk. Aslına bakılırsa her zaman öyle olmuştu. Şu anda sabahın 3 ü uykum geldi. Uyumam gerekli yarın erkenden yola çıkacağım. Bu düşünceler beni her zaman heyecanlandırmıştır… Ablamın çığlığıyla yatağımdan fırladım.

YORUMLAR YORUMLAR Embarassed

KORKU
Yatağımdan hızla fırladım ve korkuyla Amy’nin odasının önüne fırladım. Kapı kapalıydı. Hemen açmaya çalıştım ama kilitliydi. Amy diye bağırdım ama ses gelmedi neler oluyordu bir şekilde ona ulaşmalıydım. Tam kapıyı kırmak üzere iken anahtar sesi duyuldu kapıyı açtı suratında korku vardı ve bütün yüz hatları gerginleşmişti. Ne oldu diye şiddetle ve hızlıca sordum. Sanki nefes almıyor gibiydi. Birkaç kez sarstım benden uzun boylu olmasına rağmen onu rahatça sarsıyordum ama sanki beni duymuyordu. Korkmaya başlamıştım ve 911 i aramak üzereyken onu gördüm dedi. İlk başta kim olduğunu anlamadım ama daha açıklayıcı konuşunca babam dedi o buradaydı ve beni öldürmeye çalıştı dedi. Aklımdan o anda hem korku,hem sinir,hem de o anda bir öfke patlaması oldu. Nasıl olabilirdi bu. Nasıl oldu bu Amy anlat bana hem de hemen. Uyumaya çalışıyordum Flora tam o sırada penceremden bir karartı içeri baktı. Gözleri korkunçtu üzerime geldi ve çok yakında hepimiz annenizin yanında olacağız dedi ve bende bağırdım ve ben bağırınca hemen koşarak pencereden atladı ve kaçtı. Tamam Amy sakin ol hadi gidip yatalım yarın yola gideceğiz. Birlikte yattık ve sabah erkenden uyandık hemen çantalarımızı aldık ve havaalanına gittik. Evden ayrılmak zor oldu ama yeni bir hayat fikri heyecanlanmama yetiyordu. Amy gece ki gibi sarıydı olay onu çok etkilemişti. Hiç konuşmuyorduk. Uçağa yerleştik ve yeni bir hayata doğru ilk adımımızı attık.
http://www.forumayhos.com
BertanYaman
Admin
Admin
BertanYaman

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör: TURKCELL
Level:
Sonun Başlangıcı Left_bar_bleue100/100Sonun Başlangıcı Empty_bar_bleue  (100/100)

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 2:28 pm

Bunları senmi yazdın fırat ?
edward-17
Global Moderatör
Global Moderatör
edward-17

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör: AVEA
Level:
Sonun Başlangıcı Left_bar_bleue85/100Sonun Başlangıcı Empty_bar_bleue  (85/100)

Sonun Başlangıcı Empty
MesajKonu: Geri: Sonun Başlangıcı   Sonun Başlangıcı I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 2:59 pm

evet ben yazdım bunu kanıtlayabilirim yani sorun varsa önemli değil xD Teşekkür etsen iyi olur Bertancım lol!
http://www.forumayhos.com

Sonun Başlangıcı
1 sayfadaki 1 sayfası