BertanYaman & NizamErsoy Production
Eclipse (tutulma) Zti1zs
Eclipse (tutulma) Zti1zs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ www.bn-pro.tr.cx ♥ ...BertanYaman & NizamErsoy Production... ♥ www.forum-911.forummum.net ♥

AnasayfaBN ProductionAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eclipse (tutulma)

2 posters
YazarMesaj
fairytaLe~
Greedy Mouse
Greedy Mouse
fairytaLe~

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör:
Level:
Eclipse (tutulma) Left_bar_bleue20/100Eclipse (tutulma) Empty_bar_bleue  (20/100)

Eclipse (tutulma) Empty
MesajKonu: Eclipse (tutulma)   Eclipse (tutulma) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 9:47 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı,kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi,dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.''

Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?
edward-17
Global Moderatör
Global Moderatör
edward-17

Kişi sayfası
Kullandığı Operatör: AVEA
Level:
Eclipse (tutulma) Left_bar_bleue85/100Eclipse (tutulma) Empty_bar_bleue  (85/100)

Eclipse (tutulma) Empty
MesajKonu: Geri: Eclipse (tutulma)   Eclipse (tutulma) I_icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 4:02 pm

yeni ayın kesintisiz maceraları devam ediyor. ahh bella ahh
http://www.forumayhos.com

Eclipse (tutulma)
1 sayfadaki 1 sayfası